Serwis farmaceutyczny
szukaj w farmacjaija.pl


Internet

USP na Facebooku

- 2013-12-16

Lubisz to!

Ile razy dziennie pojawia Ci się ten znaczek przed oczami, kiedy prowadzisz korespondencję z przyjaciółką na temat jej wizyty u lekarza lub...

Kichanie na światło

za gwałtowne kichanie odpowiadać może jaskrawe światło. Ludzie gwałtownie kichają wystawieni na jego działanie: oczy łzawią obficiej, łzy spływają do jamy nosowej wywołując kichanie.

Dokuczliwy fenomen trolla

Baśniowe trolle to paskudne złośliwe stworzenia, które żyją pod mostem i czynią wiele szkód ludziom. Internetowy troll jest równie...

Facebook to jeden z najbardziej zdumiewających wynalazków ostatniej dekady. Niektórzy twierdzą, że jeżeli cię na nim nie ma, to nie istniejesz...

Facebook z portalu społecznościowego mającego ułatwiać poznawanie ludzi stał się poważnym narzędziem marketingowym. Swoje konta na nim mają osoby prywatne i publiczne, przedsiębiorstwa, firmy, ale także… produkty. Wśród setek profili i fanpage’ów nie brakuje tych poświęconych tematyce zdrowotnej i lekom.

 • Stworzone dla Zdrowia
  www.facebook.com/stworzonedlazdrowia

Rozsądnie dawkowane i precyzyjnie wyważone rady na temat zdrowia, diety i… lepszego życia. Piękne zdjęcia, smakowite przepisy i złote myśli, które bez wahania udostępnisz znajomym. W każdy ostatni czwartek miesiąca czaty z ekspertami.

 • Apap,
  www.facebook.com/Apap

Tylko tutaj znajdziesz sprawdzone rady dotyczące walki z migreną oraz objawami przeziębienia i grypy. Demaskujemy mity, udowadniamy fakty na temat bólu i sposobów jego leczenia. Dołącz do nas i podziel się swoją wiedzą z innymi, którzy polubili tę stronę!

 • MANTI,
  www.facebook.com/USPManti

Nie da się poznać smaków życia, jeśli ciągle pali w żołądku
i gardle. Mr Manti doradzi, jak złagodzić Lady Zgagę i rozsmakować się w dobrej książce, muzyce i filmie. Zabawnie i ze smakiem o przykrej dolegliwości, jaką jest zgaga.

 • Gripex,
  www.facebook.com/USPGripex

Chcecie wiedzieć, jak nie dać się przeziębieniu i grypie? Dzięki radom, które tutaj znajdziecie, walka z grypą i przeziębieniem
będzie o wiele łatwiejsza.

 • Ibuprom,
  www.facebook.com/Ibuprom

Jak sprawić, by ból nie przeszkodził w realizacji planów? Jak rozpoznać ból związany z zapaleniem zatok? Na tej stronie znajdziesz wiele sposobów na to, jak pokonać ból i osiągnąć sukces.

 • Nie biegam,
  www.facebook.com/niebiegam

Nie biegam to strona dla entuzjastów przeróżnych aktywności, którzy potrafią choć na moment zwolnić tempo i na sto procent zatracić się w swoich pasjach. Stoperan dba o to, aby biegunka nie zabrała im ani jednej z cennych chwil. 

 • VIGOR UP,
  www.facebook.com/vigorup

Jak jednocześnie zadbać o zdrowie, dodać sobie energii i poprawić koncentrację? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na stronie Vigor UP!, gdzie odrywamy przed Wami magię witamin.

Komentarze czytelników (0)
Internet (1 z 4) następny »
Internet (1 z 4) następny »
 • Ostatnio dodane
 • Najczęściej czytane

Mapa farmaceutów

Masz aptekę,
hurtownię leków?
Dodaj swoją lokalizację
na naszej interaktywnej
mapie.

Wyślij e-kartkę...

swojej rodzinie,
znajomym, bliskim
i współpracownikom...
a może nam?
1 2