Serwis farmaceutyczny
szukaj w farmacjaija.pl


Internet

USP na Facebooku

- 2013-12-16

Internetowe ciasteczka

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że Internet zna cię aż za dobrze? Zapamiętuje logowania, pokazuje reklamy akurat tego, co dla ciebie...

Grupa krwi

Najrzadsza na świecie grupa krwi to AB. Ma ją zaledwie ok. 14% populacji.

Dokuczliwy fenomen trolla

Baśniowe trolle to paskudne złośliwe stworzenia, które żyją pod mostem i czynią wiele szkód ludziom. Internetowy troll jest równie...

Facebook to jeden z najbardziej zdumiewających wynalazków ostatniej dekady. Niektórzy twierdzą, że jeżeli cię na nim nie ma, to nie istniejesz...

Facebook z portalu społecznościowego mającego ułatwiać poznawanie ludzi stał się poważnym narzędziem marketingowym. Swoje konta na nim mają osoby prywatne i publiczne, przedsiębiorstwa, firmy, ale także… produkty. Wśród setek profili i fanpage’ów nie brakuje tych poświęconych tematyce zdrowotnej i lekom.

 • Stworzone dla Zdrowia
  www.facebook.com/stworzonedlazdrowia

Rozsądnie dawkowane i precyzyjnie wyważone rady na temat zdrowia, diety i… lepszego życia. Piękne zdjęcia, smakowite przepisy i złote myśli, które bez wahania udostępnisz znajomym. W każdy ostatni czwartek miesiąca czaty z ekspertami.

 • Apap,
  www.facebook.com/Apap

Tylko tutaj znajdziesz sprawdzone rady dotyczące walki z migreną oraz objawami przeziębienia i grypy. Demaskujemy mity, udowadniamy fakty na temat bólu i sposobów jego leczenia. Dołącz do nas i podziel się swoją wiedzą z innymi, którzy polubili tę stronę!

 • MANTI,
  www.facebook.com/USPManti

Nie da się poznać smaków życia, jeśli ciągle pali w żołądku
i gardle. Mr Manti doradzi, jak złagodzić Lady Zgagę i rozsmakować się w dobrej książce, muzyce i filmie. Zabawnie i ze smakiem o przykrej dolegliwości, jaką jest zgaga.

 • Gripex,
  www.facebook.com/USPGripex

Chcecie wiedzieć, jak nie dać się przeziębieniu i grypie? Dzięki radom, które tutaj znajdziecie, walka z grypą i przeziębieniem
będzie o wiele łatwiejsza.

 • Ibuprom,
  www.facebook.com/Ibuprom

Jak sprawić, by ból nie przeszkodził w realizacji planów? Jak rozpoznać ból związany z zapaleniem zatok? Na tej stronie znajdziesz wiele sposobów na to, jak pokonać ból i osiągnąć sukces.

 • Nie biegam,
  www.facebook.com/niebiegam

Nie biegam to strona dla entuzjastów przeróżnych aktywności, którzy potrafią choć na moment zwolnić tempo i na sto procent zatracić się w swoich pasjach. Stoperan dba o to, aby biegunka nie zabrała im ani jednej z cennych chwil. 

 • VIGOR UP,
  www.facebook.com/vigorup

Jak jednocześnie zadbać o zdrowie, dodać sobie energii i poprawić koncentrację? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na stronie Vigor UP!, gdzie odrywamy przed Wami magię witamin.

Komentarze czytelników (0)
Internet (1 z 4) następny »
Internet (1 z 4) następny »
 • Ostatnio dodane
 • Najczęściej czytane

Mapa farmaceutów

Masz aptekę,
hurtownię leków?
Dodaj swoją lokalizację
na naszej interaktywnej
mapie.

Wyślij e-kartkę...

swojej rodzinie,
znajomym, bliskim
i współpracownikom...
a może nam?
1 2